Aunt Jackie’s Curl La La Complete Curl Care Bundle
€52,50 Oorspronkelijke prijs was: €52,50.€49,95Huidige prijs is: €49,95.
Productomschrijving
De Aunt Jackie’s Curl La La Complete Curl Care Bundle is een vijfdelig haarverzorgings- en stylingsysteem op waterbasis. Dit op elkaar afgestemde pakket is specifiek samengesteld voor de stapsgewijze verzorging, hydratatie, definitie en tussentijdse opfrissing van golven, krullen en coils. De formules maken gebruik van plantaardige vetten en extracten zoals sheaboter, Kalahari-meloen en cactuswater om de vochtbalans van het haar te reguleren en de haarschubben te sluiten. Het gebruik van dit volledige systeem vermindert mechanische wrijving tijdens het borstelen, minimaliseert haarbreuk en biedt een pluisvrije fixatie met behoud van volume en flexibele hold.
Uitverkocht
Beschrijving
Inhoud van deze Combo Deal
Defining Curl Custard (425 gr): Stylingcrème/custard voor langdurige vormgeving, definitie en controle van krulpatronen.
Thirst Trap Curl Milk (354 ml): Vloeibare, vochtinbrengende haarlotion en leave-in primer die de haarstructuur verzacht.
Hold Me Down Styling Gel (354 ml): Alcoholvrije gel met een flexibele hold voor pluiscontrole en fixatie van twists, braids of wash-and-go’s.
Foam-a-licious Styling Mousse (251 ml): Lichtgewicht stylingschuim dat volume, glans en beweging geeft zonder het haar te verzwaren.
Bounce Back Refreshing Serum (118 ml): Lichtgewicht refresher serum om futloze krullen tussen de wasbeurten door opnieuw te hydrateren en te activeren.
Haartype
Haartype: Geschikt voor alle natuurlijke krultypes, waaronder golvend haar, krullend haar, kroeshaar en coils (in het bijzonder krultype 4A, 4B en 4C).
Kenmerken: Voldoet aan de richtlijnen van de Curly Girl (CG) methode.
Gebruiksaanwijzing (Stappenplan)
Basis & Hydratatie: Breng na het wassen een kleine hoeveelheid Thirst Trap Curl Milk gelijkmatig aan op schoon, handdoekdroog of vochtig haar. Niet uitspoelen.
Volume & Definitie: Pomp een royale hoeveelheid Foam-a-licious Styling Mousse in de handpalmen en verdeel dit over de lengtes om volume op te bouwen.
Vormgeving: Verdeel de Defining Curl Custard pluksgewijs over het haar van de aanzet tot in de punten. Kneed (scrunch) de krullen in model of gebruik het voor twist-outs.
Fixatie: Gebruik de Hold Me Down Styling Gel op de haargrens (edges) of specifieke secties die extra fixatie en pluiscontrole vereisen. Laat het haar vervolgens aan de lucht drogen of föhn het droog met een diffuser op een milde stand.
Opfrissen: Breng op dagen tussen de wasbeurten door een kleine hoeveelheid Bounce Back Serum aan op droog of licht vochtig haar om pluis direct te reduceren en de krulvorm te reactiveren.
Productspecificaties
Merk: Aunt Jackie’s Curls & Coils
Productlijn: Curl La La Collection
Aantal artikelen: 5 stuks
Substantie: Custard, lotion, gel, mousse en serum
Vrij van: Siliconen, sulfaten, parabenen en minerale oliën.
Aanvullende informatie
| merk | Aunt Jackie’s |
|---|

